Canlı Tv İzleyin İletişim

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
İletişim Konsu
Mesajınız
* İletişim mesajınızın dikkate alınması için tüm alanların eksiksiz ve tam olarak doldurunuz.

İletişim Bilgilendirme

Web sitemizden ücretsiz olarak verilen hizmetimiz ile alakalı önerilerinizi, problemlerinızı, sorularınızı ve şikayetlerinizi bu sayfadaki etkileşim formu aracılığı ile bize bildirebilir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.. Gönderilen mesajlar mutlaka okunum dikkate ve öneme alınacaktır.

Eğer görüşünüz ciddi ve önemli bir unsur teşkil ediyorsa gerekli gördüğümüz taktirde geri dönüş ekibimiz tarafından sağlanacaktır. Sonuç merkezli çalışma politikasından kaynaklı bazen yada herzaman gelen mesajlara yanıt verilemeyebilir. Ancak mesajlar kesinlikle okunur ve mesajı gönderen kişi ciddiye alınıp çözümler o mesaja göre düzenlenir.

Sitemize gönderdiğiniz mesajların dikkate alınması ve dönüşüm sağlanması amacıyla aslında gereken şey etkileşim bulgularınız ve kendinizi doğru tanıtmanızdır. Eğerki sitemiz yani  Canlı TV platformu ile alakalı problemleri yada öenerilerinizi lütfen bize bildirin..

Sitemizde yer alan ve yapılan yayınların sorumluluğu tamamiyle ve hepsi yayın veren kuruluşlara aittir ve Canlı Tv İzleyin sitesi üstünde rastgele bir kaynak tutulmamaktadır. Ayrıca sorumlu oalrakta tutulamaz. Silinmesi yada kaldırılması istediğiniz kanalı bize buradan mesaj ile ileterek gerekli incelemelerden sonra yayından kaldırılıcağını özenle bildiririz.