Pazartesi Dizileri

Pazartesi Dizileri

 

ÇUKUR DİZİ İZLE

 

            İstanbulda Koçova ailesinin elinde olan ve en  tehlikeli mahallesi olan Çukurda olan olayları ele alan bir dizidir. Dizide Koçova ailesinin en mühim ve kurallarının başında gelen uyuşturucudan uzak durmaları ve mahallelerinde satışının yasak olmasıdır. Ancak yeni bir kişiler meydana çıkmış ve bu yasağı kaldırmaya karar vermişlerdir. Düzeni bozmaya çalışan bu insanlar tam Koçova ailesini pes ettiğini sandıklarında ise  Koçova ailesinin bir ferdi ve en ufak oğlu olan Yamaç Koçovalı seneler evvelce terk ettiği yuvasına geri dönmüştür. Yamacın yuvaya geri dönmesiyle birlikte yeni bir devre başlamıştır. Ailesini terk edip yeni bir yaşam kurduğu sırada ise Yamacın karşısına güzel bir bayan olan Sena çıkmıştır. Yamaç tamda aradığı aşkını bulduğunu düşünmeye başlamışken, bu çiftin mutluluğuna Çukurun girmesiyle bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. 

 

SÖZ DİZİ İZLE

 

            Star' da yayınlanan Söz Dizinin ana karakteri olan ve Özel Kuvvetler Komutanluğı'nda vazife yapan Yavuz isimli üsteğmenin nişanlısı, gözünün önünde yanında olan bir terörist tarafından aniden  kalleşçe öldürülmüştür. Bunun üstüne Üsteğmen Yavuz ise nişanlısının intikamını bütün teröristlerden alabilmek amacıyla harekete geçmiştir. Bunun amacıyla çok kaliteli bir özel kuvvetler birliği kurar. Ve kurulan birlik bir anti terör timidir. Bu birliğin başında ise Üsteğmen Yavuz bulunmaktadır. Birlikteki tüm askerler en iyi ve en özel kaliteli askerler özenle seçilmiştir.

 

YASAK ELMA DİZİ İZLE

 

            Dizinin ana karakterlerinin birbirinden tamamiyle değişik yaşamların hayallerini kuran iki kardeş olan Zeynep ve Yıldızdır. Yıldız zaman içinde Sosyete kraliçesi Enderle tanışmış ve yaşamı tamamiyle değişmiştir. Ender ise kocasından kurtulmak amacıyla Yıldızı kullanmaktadır ve bu yüzden Yıldıza reddedemeyeceği bir öneri sunmuştur. Zeynep 'in çalıştığı firma ise Alihan isminde bir adam doğrultusundan satın alınmıştır. Alihan çok ukala bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan ne kadar karşıt karakterler olursa olsun bir vakit sonra iletişim amacıylae girerler. Ancak Alihan Ender'in kocasının ortağı ve yeni karısının kardeşidir. Yıldız bir karar verecektir ve bu kararın neticesinde Zeynep de etkilenecektir.

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.