Kızım Dizisi İzle

Kızım Dizisi İzle

Kızım dizisi hikaye olarak bir baba ve kızının hikâyesidir. Bir babanın kızına nasıl fedakar ve neler yapabileceği, nelerden vazgeçeceğinin anlatıldığı güzel bir hikâyedir. Kızım dizisinde; sevgilisinden ayrılan dolandırıcı olan Demir Göktürk, sevgilisinden ayrılırken sevgilisinin hamile olduğunun farkında olmaz. Öykü adlı bir kız çocuğu doğar ve annesi onu teyzesine emanet ederek kızını terk edip gider. Teyzesi Öykü'ye bakmaya başlamıştır, ancak hikaye unutkanlık hastalığına yakalanmıştır ve her şeyi unutmaya başlamıştır. Teyzesi Öykü'ye daha çok bakamayacağını söyler ve babasının adresini eline sunarak gönderir. Hırsız olan babasının hapse girmesi ile Öykü’nün hali iyice dramatik bir hal almıştır. Hapisten çıkan baba kendisine çeki tertip vermeye, kızıyla birlikte bir yaşam sürmeye karar vermiştir. Öykü’nün babası Demir, bir kıza âşık olmuştur ve üçünün komik ve ömürleri dramatik bir hal almıştır. Demir, kızı Öykü’yü yaşatmak amacıyla elinden geleni yapacaktır. Demir’in kızı amacıyla yapacakları, Öykü’nün yaşayıp yaşamayacağı endeksin gelişen bölümlerinde belli olacaktır.

TV 8,5 Kızım Dizisi Hakkında

Son bölümü ile seyircisine ekrana kilitleyen ve merakla beklenilen final alanında tutuklanmak üzere olan Demir, Öykü'nün itirafıyla kurtuluyor. Demir, aşk yaşamını tertipe koymuş ve iş yaşamında da maharetlerini sergileyerek takdirleri toplar. Doğru ve dürüst olmanın helal kazancın karşılığını çoksıyla alan Demir’in, yaşamında her şey yoluna girmeye başlamıştır. 

Kızım Dizisi Final Bölümü

Kızım dizisi cuma akşamları ekrana gelen ve hayranlarını heyecanla televizyon başına kilitleyen yeni alanında; Öykü, babasının parasal zorluklarını kendisine mesele eder ve boyundan büyük işlere kalkışır. Kızım dizisi 32. bölümüyle final yapmıştır. Dizide; masum, akıllı, küçücük Öykü’nün hikâyesinden bahsedilmektedir. Kızım dizisinin final gerçekletireceğini öğrenen kızım dizisi sevenleri, endeksin namacıyla final yaptığını merak etmeye başladılar. Kızım dizisi 32. alanında final kararı almıştır. Final kararının alınması kızım dizisi severleri son derece üzmüştür. Bir baba ve kızının dramatik ve komik yaşamı çoğu bireyi derinden etkilemiştir.

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.